Partnerzy

 

Edukacja i Praca- koordynator projektu

Centrum Badawczo-Rozwojowe „EDUKACJA I PRACA” działa od 1994 roku w obszarach: edukacji: kwalifikacji, standardów kwalifikacji zawodowych, uznawania kwalifikacji zawodowych, jakości kształcenia i szkoleń, akredytacji i certyfikacji instytucji i kadry dydaktycznej, wykonywania ekspertyz i prowadzenia badań. EP realizowało projekty PHARE, SIERRA-APPLE i EFES. Centrum Badawczo-Rozwojowe ”Edukacja i Praca” prowadzi współpracę z instytutami naukowymi, związkami zawodowymi, organizacjami pracodawców oraz współpracę międzynarodową.

Kontakt: Michał Butkiewicz

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Hiszpania

 

Fundación Equipo Humano

Jednostka non-profit zajmuje się działaniami społecznymi, które są nastawione na poprawę umiejętności pracowników poprzez zarządzanie i oferowanie szkoleń i promowanie ponownego wejścia na rynek pracy.

Kontakt: Cécile Sauvage

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy

Instytut naukowo-badawczy jest nowoczesną jednostką badawczo-rozwojową o ugruntowanej pozycji w krajowym środowisku naukowym cieszącą się również uznaniem na arenie międzynarodowej. Ośrodek Pedagogiki Pracy Innowacyjnej Gospodarki rozwiązuje teoretyczne i metodologiczne problemy budowy zintegrowanego wielopoziomowego systemu ustawicznej edukacji zawodowej, opracowuje diagnozy i ekspertyzy dla służb państwowych (m.in.: Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Edukacji Narodowej i inne), a także instytucji międzynarodowych.

Kontakt: Katarzyna Skoczylas

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Flaga Finlandii

 Omnia, The Joint Authority of Education in Espoo Region

Omnia jest placówką prowadzącą kształcenie zawodowe w kilku ośrodkach w Finlandii. Oferuje kształcenie zawodowe młodzieży i dorosłych, którzy ukończyli szkołę powszechną lub zdali egzamin maturalny. W ofercie edukacyjnej OMNIA znajduje się ponad dwadzieścia specjalności zawodowych.

Omnia pełni ważną rolę w edukacji i kształceniu zawodowym na poziomie regionalnym i krajowym. Aktywnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych sieci ach współpracy.

Kontakt: Maarit Saarenkylä, Seija Heikkinen,

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.